FAITE

آموزش پلاگین Duplicator – قسمت ۱

آموزش پلاگین Duplicator – وب تینوس

آموزش پلاگین Duplicator. 0 تومان. 1 فصل | 2 قسمت. 40 دانشجو. مدرس حسن سلگی. 00H : 14M : 27S آموزش. تاریخ انتشار. شهریور 98 15. ( 5٫00 امتیاز از 11 رای ).

معرفی افزونه Duplicator برای ساخت بسته نصب آسان در …

… رایگان است و در این قسمت به آموزش این دو روش می پردازیم. یک ویژگی عالی افزونه Duplicator این است که …

آموزش پلاگین Duplicator – قسمت ۱ – ویدیو نیو

قسمت ۱.

بایگانی‌های آموزش duplicator وردپرس و ساخت بسته نصب آسان …

دمو. 01:30. قسمت ۱. مشاهده. رایگان. قسمت ۲. مشاهده … به راحتی میتوانید از قسمت افزودن افزونه پلاگین Duplicator را جستجو و دانلود کنید …

نحوه ساخت بسته نصبی وردپرس + آموزش ویدیویی – میهن وردپرس

نحوه ساخت بسته نصبی وردپرس برای ساختن یک بسته نصبی نیاز به افزونه به نام Duplicator دارید که برای نصب این افزونه باید از قسمت افزونه ها و زیر مجموعه آن.

آموزش duplicator وردپرس و ساخت بسته نصب آسان | نت افراز …

آموزش duplicator وردپرس و ساخت بسته نصب آسان: اگر می خواهید از افزونه نصب آسان وردپرس … Name : در این قسمت یک نام و به دلخواه وارد نمایید.

ساخت بسته نصب آسان در وردپرس و آموزش کار با duplicator

بسته نصب آسان وردپرس با افزونه duplicator این امکان را برای شما … علی یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های …

آموزش ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه duplicator در …

آموزش ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه duplicator در وردپرس … بسته نصب کننده وردپرس یک فایل فشرده زیپ شامل تمام افزونه ها، قالب ها، هسته … افزونه dupliucator وارد شوید و در این قسمت عملیات ساخت پکیج را آغاز کنید.

آموزش کار با بسته نصبی – یووآن

در قسمت name اسمی برای فایل خود ایجاد کنید.

کاملترین آموزش نصب قالب وردپرس توسط بسته نصبی …

نصب قالب وردپرس توسط بسته نصبی Duplicator را در این آموزش یاد می‌گیریم. … در بسته نصبی وردپرس، قالب با تمام تنظیماتش، پلاگینهای مورد نیاز که قبلا نصب شده، تمام موارد مربوط به بهینه … بخش اول آموزش: آموزش نصب بسته نصبی قالب آوادا توسط Cpanel … خیلی زمان برد تا این همه نکته، جمع آوری بشه و در ۴ قسمت آماده بشه.

آموزش نصب بسته نصبی قالب وردپرس ساخته شده با افزونه …

آموزش نصب بسته نصبی قالب وردپرس با افزونه Duplicator. برای اینکار ابتدا هر دو فایل archive و installer.php بسته نصبی را در یک محل از هاست آپلود میکنیم.

آموزش ویدیویی نصب قالب وردپرس با افزونه Duplicator + چهار …

کاملترین آموزش نصب قالب وردپرس با افزونه Duplicator + نکات الزامی بعد از نصب را برای … 10) ۱ – تغییر نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض:.

افزونه Duplicator pro | داپلیکتور پرو وردپرس – نسخه 3.8.8 …

پلاگین Duplicator Pro را می توان جز پر مخاطب ترین افزونه های وردپرس معرفی کرد ، چراکه هم اکنون نسخه محدود و رایگان آن در مخزن وردپرس با دانلود بیشتر از 1 میلیون …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر