FAITE

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیل

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیل

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیلیه در کنار رود فرات در شمال دیر_الزور.

درگیری ارتش سوریه ومتحدانش با داعشیان – آپارات

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیل · مهدی طوسی … کشته شدن سربازان ترک در منطقه ادلب درگیری ارتش ترکیه با ارتش سوریه · گوسفند زبل.

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیل …

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیلیه در کنار رود فرات در شمال دیر_الزور.

درگیری ارتش سوریه ومتحدانش با داعشیان – تماشا

درگیری ارتش.سوریه ومتحدانش با داعشیان وازاد سازی البغیل · ارتش سوریه حملات داعش را در سه محور حمص و دیرالزور دفع کرد 00:41. ارتش سوریه حملات داعش را در سه محور …

وعده صادق «حاج قاسم – خراسان

به گزارش المیادین،پس از درگیری‌های سخت میان ارتش سوریه و متحدان آن با داعش، شهر … پاک سازی کامل بوکمال، پس از آزادی شهر «راوه» در عراق که دو روزپیش اتفاق …

عملیات نظامی ترکیه در عفرین – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بنا به گفته نیروهای ترکیه و اردوغان، این درگیری هیچ قربانی غیرنظامی نداشت. … در پنجاه و هشتمین روز از عملیات، ارتش ترکیه به همراه ارتش آزاد سوریه در تاریخ ۱۸ … ۳ مارس نیروهای ترک و متحدانشان منطقهٔ راجو، که یکی از مناطق استراتژیک کردها در غرب … مشغول جنگ با داعشیان بودند، پس از پیروزی در این منطقه به عفرین اعزام شدند.

جنگ داخلی سوریه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از جمله ارتش آزاد سوریه در سال ۲۰۱۱ توسط نظامیان جداشده از ارتش سوریه تشکیل شد. … خاک این کشور را در کنترل داشت هم با دولت‌های سوریه و عراق و هم با اپوزیسیون سوریه درگیر جنگ بود. … حکومت سوریه و متحدان: … علیه ایران · قانون حمایت از آزادی در ایران · دفتر حافظ منافع ایران در آمریکا · قانون مقابله با دشمنان آمریکا از طریق تحریم‌ها.

جنگ سوریه؛ فصل آخر درگیری‌ها در ادلب – BBC News فارسی

بحران سوریه همواره دو جنبه داشته است؛ هم جنگی داخلی و هم جنگی منطقه‌ای است که در آن … نیروهای حکومت سوریه و متحدانشان پیشروی‌های قابل‌ ملاحظه‌ای در این مدت … ترکیه با هدف گرفتن مواضع ارتش سوریه به این حملات هوایی پاسخ داده است.

۱۹ سرباز ارتش سوریه در حملات پهپادی ترکیه کشته شدند – BBC

روسیه هشدار داده که امنیت هواپیمای ترکیه در حریم هوایی سوریه را تضمین نمی‌کند. … ‘۱۹ سرباز ارتش سوریه در حملات پهپادی ترکیه کشته شدند’ … در جریان درگیری‌های اخیر در ادلب ۲۱ نفر از نیروهای تیپ فاطمیون و … خلبانان دو جنگنده سوریه که سرنگون شدند با چتر نجات بیرون پریدند و در سلامت در استان ادلب هستند.

نابودی داعش نزدیک است، فروپاشی آخرین پناهگاه داعش در …

بر اساس گزارش المیادین، پس از درگیری‌های سخت میان ارتش سوریه و متحدان آن با … آزادی این شهر که آخرین شهر مهم سوری در اشغال داعش محسوب می‌شود، پس از آزادی شهر …

ترکیه در شمال سوریه به دنبال چیست؟/ لحظه‌شماری برای ظهور …

لحظه‌شماری برای ظهور مجدد داعش/ ارتش سوریه عملیات ادلب را آغاز خواهد کرد؟ … ندارد و این اقدام نقض حاکمیت سوریه تلقی می‌شود که درنهایت به درگیری با نیرو‌های سوریه می‌انجامد. … کشور دریافت کرده اند که با استفاده از این تسلیحات، می‌توانند پیشروی ارتش ترکیه و متحدانش را … چرا کردها داعشیان در بند را اعدام نمی کنند؟

ارتش سوریه چند گام تا پیروزی نهایی – بصیرت

ارتش سوریه سعی دارد با بیرون‌کردن تروریست‌ها از ادلب و غرب حلب که … ارتش سوریه چند گام تا آزادی کامل تمام سرزمین های اشغالی خود فاصله ندارد. … از چند ساعت درگیری سنگین و نفس‌گیر موفق شدند شهرک مهم و راهبردی «خان طومان» را آزاد کنند. … در مقابل، با آزادسازی شهرک خان طومان این امکان برای ارتش سوریه و متحدانش …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر