FAITE

ساعت 7:25 صبحه 13 فروردین! این عزیزان از دیشب رفتن جا گرفتن برا سیزده بدر

بلخره رسید ….. ببنید | خبری

ساعت 7:25 صبحه 13 فروردین! این عزیزان از دیشب رفتن جا گرفتن برا سیزده بدر … تمهیدات برای بازار ماه مبارک رمضان از تأمین کالا تا نظارت. 23 دقیقه پیش …

سیزده‌به‌در – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در تقویم‌های رسمیِ ایران، بعد از انقلاب، این روز روز طبیعت نامگذاری شده‌است و از تعطیلات رسمی است. … به وجود چنین مراسمی نشده‌است، اما در منابع کهن اشاره‌هایی به «روز سیزدهم فروردین» هست. … با توجه به اطلاق گرفتن نام ایزد باران، می‌توان گفت که تیر در نزد ایرانیان … مشهور است که واژهٔ سیزده‌به‌در به‌معنای «در کردن نحسیِ سیزده» است.

سیزده بدر : مفاهیم آن + تدابیر لازم برای خانه ماندن و دوری از …

سیزدهمین روز از فروردین در فرهنگ ایرانی به عنوان سیزده بدر یا روز طبیعت نام‌گذاری شده است که … این فضا می‌تواند بهترین مکان ممکن برای گذاردن روز سیزدهم باشد.

تور سیزده بدر با علاءالدین تراول | بهترین تور یکروزه

با تور سیزده بدر تراول علاءالدین همراه شوید تا تور سیزده بدر متفاوتی را تجربه … روز سیزده به در (13 فروردین) که در تقویم رسمی ایران به روز طبیعت نام‌گذاری شده … به یمن این روز، با تور سیزده به در همراه شماست تا در کنار شما عزیزان سفری به یاد ماندنی … ساعت 5:50 تا 06:00 صبح در ایستگاه نورآباد جهت استراحت و قدم زدن پیاده می …

اطلاعیه ستاد ملی مقابله با کرونا برای «سیزده بدر» و هشدار …

در آستانه سیزدهم فروردین که در تقویم رسمی کشورمان «روز طبیعت» خوانده می‌شود و در گفت‌وگوهای روزمره مردم «سیزده بدر» نام دارد و موسم گلگشت است، ستاد ملی مقابله با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای از تدابیر ویزه برای این روز خبر داد و نیروی … بیماری و در نتیجه پیشگیری از ابتلاء خود و خانواده و هم‌وطنان عزیز گردند.

برای ما بنویسید/ سیزده‌بدر کرونایی را در قرنطینه چگونه …

خیلی از شهروندان برای حفظ سلامت خود در این دوره کرونایی ترجیح دادند همچنان در قرنطینه … شما کاربران خبرآنلاین سیزده بدر خود را در قرنطینه خانگی چگونه گذراندید؟ … به زبان فارسی و روشن و اضح صبح تا شب دارن در رسانه ها با شما درباره دلیل اینکه باید در خانه … اونهایی ک رفتن مسافرت قطعا ۱۳ ب درم بیرون میرفتن.

احتمال حذف تعطیلی روزهای 13 فروردین و 29 اسفند – ایران جیب

وی در تشریح طرح مذکور اظهار داشت: در این طرح آمده است تا تعطیلی روز ۲۹ اسفند (روز ملی … فقط همین و جمعه شنبه تعطیل شود برای هماهنگی با جامعه جهانی … ولی حذف تعطیلات 29 اسفند و 13 فروردین مشکوک و بودار است. … تعطیلی های ملی مثل نوروز و سیزده بدر را نه، ولی تعطیلی های بی رویه ی انقلابی و مذهبی را من پایم.

“سیزده بدر” روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی …

آیا روز “13 بدر” نوروز و خروج از خانه‌ها ریشه در قتل عام ایرانیان باستان دارد؟ … ضیافت شام استر برای هامان در حضور خشایارشاه … شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن … براساس متون تاریخی، نحسی روز 13 فروردین در میان ایرانیان و بیرون رفتن مردم از خانه ها ریشه در …

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر